Pracuj ve výrobě, vydělej si od 29000,-Kč + bonusy + zálohy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte si práci v Ostravě s nadstandardním výdělkem? Do našeho týmu hledáme operátory / operátorky do výroby, kteří mají zkušenost ve výrobě. Nabízíme Vám mzdu od 29 000,- Kč a nástupní bonus 15 000,- Kč.

● kompletace materiálu
● obsluha výrobních strojů a lisů
● kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

● stabilní práce na hlavní pracovní poměr (HPP)
● mzda od 25 000,- Kč
● docházkový bonus až 4000,- měsíčně
● příplatky za směny, přesčasy, práci o víkendu, svátky
● NÁBOROVÝ BONUS 15 000,-
● pravidelné měsíční ZÁLOHY
● odměna za přesčasovou směnu o víkendu = 1000,- Kč
● příspěvek na stravování 55%
● 25 dní dovolené
● zajištěný pitný režim

Místo pracoviště: Ostrava - Hrabová (průmyslová zóna)

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala natolik, že jste to dočetli až do konce, neváhejte nás kontaktovat přes odpovědní formulář anebo telefonicky. Budeme se těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou brzdových destiček

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● manuální zručnost
● výhoda praxe v automotive
● dobrý zdravotní stav
● 12 – ti hodinové směny - krátký/dlouhý týden nebo 8-čky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4337150  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc