Seřizovač/ka s náborovým bonusem 15 000 Kč

Manuvia, a. s.

Místo práce
Bohumín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- seřízení lisů, nýtovacích strojů, nebo poloautomatických výrobních linek
- třísměnný (8h směny) nebo nepřetržitý provoz (12h směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr
- nástupní bonus 15 000 Kč (první číst vyplacena už po 1. měsíci)
- základ mzdy 28 390 Kč
- příplatky za směnnost
- měsíční bonusy do výše 5 000 Kč
- odměna navíc za přesčasovou směnu 500 Kč
- týdenní zálohy 1 000 K
- svozová doprava z Bohumína zdarma
- 25 dní dovolené
- dotované stravování v podnikové jídelně

Informace o náboru

Volejte na 775 867 246, nebo rovnou zašlete životopis v odpovědi na inzerát.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do výrob náhradních dílů pro osobní automobily (především se jedná o výrobu destiček pro kotoučové brzdy) hledáme seřizovače a seřizovačky strojů, lisů nebo poloutomatických linek. Nabízíme svozovou dopravu z Bohumína ZDARMA, nástupní bonus a stoustu dalších výhod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4338693  Datum zveřejnění: 25.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc