Recruitment Consultant

Manuvia, a. s.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsícNeomezený bonusový systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení náborových procesů.
Vedení pracovních pohovorů.
Aktivní hledání kandidátů
Komunikace s klienty.
Podílení se na obchodních aktivitách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Atraktivní fixní mzda, osobní ohodnocení a NEOMEZENÉ BONUSY z fakturace.
Elite Recruitment Training ve kterém z Vás uděláme profesionála v každém ohledu.
Skvěle propracovaný onboarding nových zaměstnanců.
Rozvojové kurzy, školení a programy.
Možnosti osobnostního rozvoje a rychlého kariérního růstu.
Pohodový a přátelský tým kolegů se skvělým smyslem pro humor.
Flexibilní pracovní doba.
Možnost pracovat ve velké míře z Homeoffice.
Počítač a telefon.
Dovolená, Sick Days, Manuvia Days...
Stravenky/dotované stravování.
Získání cenných zkušeností a praxe z velmi zajímavého a dynamického odvětví.
A to není vše...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Zajímá Vás oblast recruitmentu a personalistky? Chtěli byste zjistit, jak vlastně celý proces náboru funguje? Máte chuť se s námi podílet na tvorbě silné divize a jejím následném směřování? Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku.

Naše Manuvia Expert Recruitment se neustále rozrůstá v oblasti Permanent Placement, a proto již v druhé vlně hledáme další kolegy na posílení našich poboček. Jsme k nezastavení ve všech regionech ČR & SK, během půl roku jsme posílili náš tým o více než 23 specialistů, a momentálně sháníme další konzultanty a experty pro naši pobočku v ÚSTÍ NAD LABEM.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4345554  Datum zveřejnění: 2.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc