Vedoucí výrobní linky se mzdou až 37 150Kč, ubytování zdarma! (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 650 - 37 150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● zajištění bezproblémového chodu svěřené výrobní linky
● zodpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele na svěřené lince
● zajištění a rozmístění operátorů na lince, kontrola vytíženosti operátorů a přidělování práce jednotlivým operátorům
● zodpovědnost za zatrénovanost a multifunkčnost týmu
● pravidelný reporting
● odpovědnost za požadavky na trénink/přeškolení zaměstnanců v dané skupině
● odpovědnost za dodržování interních směrnic
● dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice

Zaměstnanecké výhody, benefity

● mzdu až 37 500 Kč
● ubytování ZDARMA
● svozové autobusy ZDARMA
● příspěvek na stravování
● příplatky + bonusy
● možnost přesčasů
● možnost kariérního růstu
● možnost týdenních záloh
● 25 dnů dovolené
● stabilní práci na HPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient je globálním lídrem v poskytování kompletních IT řešení, produkci spotřební elektroniky a výrobě komponent pro komunikační a elektronická zařízení. Vyrábí všechny součásti osobního počítače, s výjimkou čipů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● schopnost vedení týmu
● dobrá komunikace
● samostatnost
● spolehlivost
● ochotu učit se nové věci
● ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4350500  Datum zveřejnění: 9.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 650 Kč/měsíc