Obsluha CNC bez víkendů, 44 000 Kč + 13 mzda

Manuvia, a. s.

Místo práce
Dobruška, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete obsluhovat CNC stroje
• Na starosti budete mít základní seřízení strojů, nastavení nástrojů a upínacích přípravků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pravidelný měsíční výdělek až 44 000kč
• 13 mzda (ve výši 100% měsíčního výdělku)
• Příspěvky na tábory, lyžařské kurzy atd..
• Kvalifikační rozvoj
• 1 týden dovolené navíc
• Příspěvek na stravování
• Příspěvěk na penzijní připojištění
• Příspěvěk na životní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Společnost s dlouholetou tradicí a nejširším portfoliem výrobků ve svém oboru. Společnost, která
svým zaměstnancům poskytuje profesní rozvoj a jistotu.

Pokud hledáte stabilní zaměstnání s možností se dále profesně zdokonalovat. Pokud uvítáte volno
o víkendu a příplatky za třísměnný provoz. Pokud máte zkušenosti s obsluhou CNC. Jste to právě
Vy koho do našeho týmu hledáme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technícké obory

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v oboru nebo v jiném technickém oboru
• Flexibilita
• Proaktivní přístup a komunikace.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4359122  Datum zveřejnění: 21.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc