Brusič / Obsluha strojní pily - i bez zkušeností / do kmene!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Napajedla, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budete obsluhovat stroje pro Broušení (nejedná se o ruční Brusky).
- Budete brousit nástrojovou ocel, popřípadě řezat materiál na strojní pile.
- Na pozici Brusiče budete měřit výrobky a kontrolovat výrobu dle výkresové dokumentace.
- Na pozici Obsluhy strojní pily pak budete odměčovat ocel pomocí metru.
- Získané zkušenosti a kvalifikace Vám v budoucnu pomohou na trhu práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní mzdové ohodnocení (od 30 000 Kč ve zkušební době, od 32 000 do 38 000 Kč po zkušební době)
- Nástupní bonus (20 000 - 50 000 Kč; pouze pro strojírenské pozice)
- Možnost zvyšování kvalifikace spolu s růstem mzdy
- Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Stravenkový paušál - 58 Kč navíc do výplaty za každou směnu
- Příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs.
- Občerstvení na pracovišti

Informace o náboru

podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o středně velkou strojírenskou firmu (cca 120 zaměstnanců)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství / Zámečnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Chuť učit se nové věci.
- Mít vlastní odpovědnost (netolerujeme pozdní příchody do práce ani alkohol v práci).
- Práce ve 3-směnném provozu.

Výhodu budete mít s výučním listem ze strojírenského oboru (není podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4379308  Datum zveřejnění: 13.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc