Mechanik SMT linek

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● obsluha HighTech osazovacích SMT strojů a zajištění jejich údržby
● doplňování součástkových komponent do strojů - práce s velkou mírou samostatnosti a přímou odpovědností
● úzká spolupráce s ostatními úseky, např. kvality, logistiky, údržby
● kontrola vlastního procesu výroby se zápisem údajů

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Výplaty jsou vypláceny pravidelně, vždy 10. den v měsíci. Pokud to náhodou vyjde na víkend, svůj plat dostanete ještě dřív.
Nemusíte se bát, že budete chodit domů špinaví - naše výroba je čistá a klimatizovaná.
● Kariérní růst u nás není jen prázdná fráze! Šikovní zaměstnanci, kteří mají zájem, se velmi rychle posouvají na vyšší pozice. Nevěříte? Přečtěte si příběhy několika našich zaměstnanců na kartě "Proč k nám"
● Z Pardubic se k nám bez problémů dostanete autobusy 14, 25 nebo 23. Pokud jezdíte autem, velké bezplatné parkoviště stojí hned u továrny.
● V továrně máme jídelnu, kde si k obědu vyberete z pěti základních jídel za 24 Kč a pak dalších čtyř druhů do 37 Kč. Vaří se také večeře, s trochu menším, ale pořád dostatečným výběrem. Za noční směnu dostanete stravenku v hodnotě 85 Kč.
● Můžete využít výhodného mobilního tarifu, ve kterém je samozřejmě i datový balíček na internet. A tento benefit není jen pro vás, ale i vaši rodinu.
● Abyste načerpali dostatek energie, poskytneme vám 5 dní dovolené navíc - celkem si tedy odpočinete 5 týdnů.
● Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, vstupenky na koncerty nebo nákup v lékárně - je to jen na vás.
● Sleva na výrobky značky Panasonic vás potěší, ať už zařizujete domácnost nebo máte rádi moderní technologie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby součástek do automobilů v Pardubicích hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Mechanik SMT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● technické cítění, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, samostatnost
● dokončená SŠ nebo SOU, nejlépe technického směru - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
● ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny, krátký a dlouhý týden, denní a noční směny, pravidelný režim - pracovní kalendář na rok dopředu)
● praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4384001  Datum zveřejnění: 20.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 EUR/měsíc