Výroba autosedaček, mzda od 30 000,-, ubytování zdarma + zálohy!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme šikovné operátory se zkušenostmi ve výrobě i bez, vše Vás zaučíme. Na oplátku nabízíme měsíční výdělek od 30 000,-Kč s různými benefity. Ubytování zdarma je samozřejmostí.

Pracovní náplň
● montáž rámů autosedaček, kabelů a plastových součástek na sedačky
● čalounění sedaček kůží nebo textílií

Zaměstnanecké výhody, benefity

+ perspektvní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci
+ základ mzdy 24 400,- => po zaučení navýšení na 25 500,-
+ finanční růst
+ bonusy a příplatky za směnnost - průměrná mzda činí 30 000,- měsíčně
+ příplatky za svátky a přesčasy
+ za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 120,-
+ týdenní finanční zálohy ve výši 1000,-
+ 25 dní dovolené
+ dostanete od nás pracovní oblečení
+ ubytování ZDARMA - svoz z ubytování do práce a zpět je naši bezplatnou svozovou dopravou
+ zaškolíme Vás
+ volné víkendy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bezděčín

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala natolik, že jste to dočetli až do konce, neváhejte nás kontaktovat přes odpovědní formulář anebo telefonicky. Budeme se těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba autosedaček v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou
● manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4387105  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc