Inženýr zákaznické kvality (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

→ Jste kontaktní osobou pro vybraného zákazníka ve všech oblastech kvality
→ Spolupracujete s dalšími odděleními, tak aby kvalita výrobků byla co nejlepší
→ Provádíte další analýzy a zajišťujete celý proces kvality
→Řešíte případné reklamace

Zaměstnanecké výhody, benefity

→ Motivační, mzdové ohodnocení dle zkušeností
→ 25 dní dovolené
→ Pružná pracovní doba
→ Notebook, telefon
→ Vlastní jídelna, výběr z 5 jídel od 23 Kč/ oběd
→ 13. plat
→ Příjemné pracovní prostředí
→ Multisport karta
→ Propracovaný systém školení a profesního růstu
→ Možnost kariérního růstu
→ Dobrá dopravní dostupnost
→ Příspěvek na penzijní spoření
→ Teambuilding a další kulturní a sportovní akce
→ Možnost poznat i zahraniční pobočky zaměstnavatele (Německo, USA, Francie, Japonsko a další)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro inovativní mezinárodní společnost v oboru automobilového průmyslu, hledáme nové kolegy na pozici inženýra zákaznické kvality pro pobočku v Liberci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické zaměření výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

→ Praxe na obdobné pozici (výhodou praxe z automotive společnosti)
→ Domluvíte se dobře anglicky nebo německy
→ Schopnost budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
→ Chuť do práce, ochota se dále vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4404738  Datum zveřejnění: 17.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc