Pracujte na dve zmeny na pozícii skladníka v potravinárstve! - o papiere na VZV sa Vám postaráme my! (3796*7.017)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Horný Hričov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 020 - 1 170 EUR/mesiac- príplatok za poobednú zmenu +0,50€/hod - bonusy až do výšky 177€ - dochádzková odmena 60€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade kde bude vašou úlohou vychystávanie tovaru, obsluha a riadenie motorových a elektrických vozíkov

- práca na dve zmeny
- príplatok za poobednú zmenu +0,50€/hod
- bonusy až do výšky 177€
- dochádzková odmena 60€
- príplatky za nočné, sviatky, víkendy, nadčasy, za prácu v chlade
- stravné lístky v hodnote 6,00€

Poprosím o zasielanie životopisov na adresu- daniela.hamarikova@manuvia.com . Kontaktovať budeme vybraných ochádzačov, ktorí musia následne absolvovať osobný pohovor

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Logistické centrum, ktoré zabezpečuje zásobovanie pre celkovo 320 predajní štyroch členov skupiny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz na obsluhu motorového vozíka - výhodou, nie podmienkou
- potravinársky preukaz
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

ID: 4409841  Datum zveřejnění: 6.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac