Senior Quality Engineer (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kontrola úrovně kvality ve výrobě, stanovení a realizace nápravných opatření a kontrola jejich účinnosti
- Rozvoj a implementace quality management systémů ve výrobě
- Zajišťování kvalitativních požadavků zákazníků
- Vedení techniků kvality zodpovědných za metrologii
- KPI kvality, statistika interní nekvality, tvorba a údržba dokumentace
- Odpovědnost za každoroční audit IATF

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- Občerstvení na pracovišti zdarma
- Každoroční platová valorizace
- Prémie dvakrát do roka
- Zajímavé platové ohodnocení
- Příjemné pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Malá výrobní společnost (do 100 zaměstnanců). Mladý kolektiv. Individuální přístup bez přehnaných korporátních pravidel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Kvalita a kontrola jakosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Technické vzdělání (min.SŠ s maturitou)
- AJ na komunikativní úrovni (slovem a písmem)
- Komunikační dovednosti (zákazník, dodavatel)
- Analytické a logické myšlení (5x PROČ, Pareto analýza)
- PC znalosti (MS Office - dobrá uživatelská)
- Kaizen, 5S, MSA, SPC, FMEA, APQP, basic knowledge ISO/TS16949 (TATF16949)
- Řidičský průkaz (B) - aktivní řidič
- Znalost IATF

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4414989  Datum zveřejnění: 6.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 EUR/měsíc