Reagujte bez životopisu

Pracovník/ce výroby

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc+ další složky mzdy + po zapracování navýšení + další pravidelné navyšování dle praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduché seřizování moderních strojů
- drobné úpravy, údržba a kontrola jak stroje, tak výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- motivující finanční ohodnocení a nadstandartní příplatky
- kariérní růst
- dotované stravné a stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- příspěvek na dopravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma pracuje s nejmodernějšími automatizovanými technologiemi, které nám umožňují vytvářet nové typy produktů dle přání zákazníků, kteří jsou nadprůměrně spokojeni. Firma se skvěle stará o své zaměstnance a dovede si jich opravdu vážit.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. a společně s našim týmem personálních konzultantů hledáme stabilní kmenové zaměstnance pro naše klienty.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4418166  Datum zveřejnění: 6.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc