Tlačiar - tlač samolepiacich etikiet na 2 zmeny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiac1000 eur brutto základná mzda + 150 eur osobné hodnotenie + prémiová zložka 150€, prémiová zložka je závislá od plnenia výkonnostnej normy a môže dosiahnuť výšku až 700€. K mzde sa pripočítavajú príplatky podľa zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha tlačového rotačného stroja (ofset, flexo, digitálna tlač), tlač samolepiacich etikiet
- zabezpečenie kvality a kvantity tlače v zmysle technologických postupov
- zodpovednosť za nastavenie a priebežnú kontrolu tlače
- hospodárenie s materiálom a nástrojmi
- práca na 2 zmeny
- zamestnanie do kmeňa ( nie je to práca cez agentúru)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie , tešíme sa na Vás.

- dlhodobý pracovný pomer na dobu neurčitú
- možnosť odborného a profesijného rastu
- dobré pracovné prostredie
- príspevok na stravu
- práca na moderných technológiách
- príspevok na ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Základným predmetom podnikania je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafia - Tlačiar

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v oblasti polygrafia - tlačiar resp. skúsenosti na pozícii "tlačiar"
- práca na zmeny
- chuť pracovať
- zodpovednosť
- flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4428644  Datum zveřejnění: 20.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac