Pracuj v Nemecku ( Rastatt) vo výrobe autosedačiek!!!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Rastatt, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
13,23 EUR/hod.Základní mzda 13,23€/hod brutto Základní mzda po zkušební době 13,99€/hod brutto Příplatky svátek 100%, příplatek za sobotu 25% PV, příplatek za práci v neděli 50%PV, noční 10% z PV, Měsíční příspěvek na čištění oděvů NE Zálohy: ANO 100€ po 7 odpracovaných dnech - Záloha je posílána vždy v pátek po odpracovaném týdnu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor výroby_Profil kandidáta :
Postačí základní škola, ideálně odborné učiliště (mechanik, obráběč, montér...).
Zaměstnanec v několika týmech na výrobních linkách montuje díly a/nebo součásti sedadlových souprav, sestavuje sedadlové soupravy nebo provádí jejich kontrolu či testování, v každém případě podle podrobných specifikací.
Zkušenosti potřebné k provádění montážních prací na různých výrobních linkách obecně odpovídají úrovni požadavků běžného vzdělání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Doprava do Německa: Přeplácí se následovně:
V případě využití dopravy bus/vlak - v ceně jízdenky z místa bydliště do místa výkonu zaměstnání
V případě využití vlastního dopr. prostředku (vl. auto) - blok/účtenka z tankování v dohodnuté výši
Úhrada nákladu za cestovní náhrady je jednorazová po odpracování min 165h pracovního fondu
Pokud bude majitel vlastního vozidla toto využívat i na přepravu do práce, bude mu pokytnut příspěvek vo výši min. 50€ měsíčně, po odpracování všech povinných směn.
Doprava lokální (do práce): ANO zdarma

Informace o náboru

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať telefonicky 0911828204 alebo mailom [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba autosedačiek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní mzda 13,23€/hod brutto
Základní mzda po zkušební době 13,99€/hod brutto
Příplatky svátek 100%, příplatek za sobotu 25% PV, příplatek za práci v neděli 50%PV, noční 10% z PV,
Měsíční příspěvek na čištění oděvů NE
Zálohy: ANO 100€ po 7 odpracovaných dnech - Záloha je posílána vždy v pátek po odpracovaném týdnu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. a společně s našim týmem personálních konzultantů hledáme stabilní kmenové zaměstnance pro naše klienty.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Silvia Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslat životopis
ID: 4432509  Datum zveřejnění: 27.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,23 EUR/hod.