Strategický nákupčí - 48 000 - 55 000 Kč/HM (m/ž)

Manuvia, a. s.

České Budějovice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
48 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolupráce se stávajícími dodavateli materiálu a jejich rozvoj
Vyhledávání nových dodavatelů
Návrhy a optimalizace nákupních podmínek a smluv
Pravidelné audity a hodnocení dodavatelů
Reporting a prezentace výsledků
Spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti v ČR i zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 48 000 – 55 000 Kč/HM dle zkušeností
13. plat
Finanční bonusy
5 týdnů dovolené
Možnost Home Office
Zázemí stabilní společnosti v dojezdové vzdálenosti od Českých Budějovic
Vzdělávací kurzy
Profesionální zauškolení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Máte praxi ze strojírenské výrobní společnosti na obdobné pozici? Domluvíte se bez probémů anglicky? Pak jse to vy, koho hledáme!

Pro mezinárodní, úspěšnou společnost sídlící v dojezdové vzdálenosti od Českých Budějovic, obsazujeme pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (m/ž).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Strategický nákupčí

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ vzdělání ekonomického příp. technického směru
Min. 5 let praxe na obdobné pozici (výroba, strojírenství)
Pokročilou znalost AJ (slovem i písmem)
Znalost práce na PC
Organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4454729  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc