Reagujte bez životopisu

Výroba l Mzda 28 216 Kč l Bonus 40 000 Kč l Svoz i ubytování

Manuvia, a. s.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme pro Vás práci v Kopřivnici, kde si průměrně vyděláte 28 216 Kč! Pokud budete chtít, máme pro Vás zajištěné ubytování nebo můžete využít náš svozový autobus z Ostravy nebo Frýdku zcela zdarma. O jakou práci jde? Výroba a kompletace komponentů do automobilů (sedačky apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

● průměrná měsíční mzda 28 216 Kč brutto
● náborový bonus 40 000 Kč
● letní ODMĚNA 11 500 Kč - dostanete ji před dovolenou
● zimní ODMĚNA 5 700 Kč - dostanete ji před Vánoci
● doprava zdarma z Ostravy a Frýdku-Místku naším svozovým autobusem
● v případě zájmu Vám zajistíme ubytování
● týdenní zálohy 1 000 Kč
● 25 dní dovolené
● skvělé obědy jen za 25 Kč / oběd - na výběr z několika druhů jídel
● rodinné prostředí
● možnost si přivydělat formou přesčasu
● obdržíte od nás pracovní oblečení

Místo výkonu práce: Kopřivnice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba sedadel pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● samostatnost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4458666  Datum zveřejnění: 2.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc