Reagujte bez životopisu

Hledáme skladníky na vychystávání zboží, mzda od 28 000 Kč!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme šikovné skladníky / skladnice na vychystávání zboží, skanování zboží a manpulaci s paleťákem. Nabízíme motivační mzdové ohodnocení, možnost ubytování v Liberci a náborový bonus 10 000 Kč. Čtěte dále...

Pracovní náplň
● manipulace s paleťákem, vychystávání zboží, práce se scennerem..
● práce ve třísměnném provozu - 8-čky = ranní, odpolední, noční => VÍKENDY VOLNÉ

Zaměstnanecké výhody, benefity

● práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
● základ mzdy 22 250,- + příplatky za směnnost + docházkový bonus = průměrná mzda činí 28 000,-
● nástupní bonus 10 000,- kč
● 13. plat
● možnost zvýhodněného ubytování (50,- kč za den, strhává se ze mzdy, neplatíte nic dopředu)
● příspěvek na stravování - připějeme Vám 55% na jídlo
● volné víkendy
● mobilní tarif zdarma - neomezené volání a sms + 1,5 GB internetu
● možnost si přivydělat formou přesčasů a mít vyšší výplatu
● týdenní finačnní zálohy
● zaškolení

Místo výkonu práce: Líberec

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba klimatizačních jednotek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● manuální zručnost
● zkušenost ze skladu výhodou
● dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4458667  Datum zveřejnění: 2.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc