Reagujte bez životopisu

Skladník na VZV s výdělkem 28 000,-, bez nutnosti průkazu!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme šikovné skladníky pro řízení vysokozdvižného vozíku bez nutností průkazu. Nabízíme možnost ubytování v Liberci, náborový bonus a týdenní finanční zálohy.

Pracovní náplň
● naskladňování a vyskladňování zboží do/z skladu
● realizace všech skladových operací za použití vysokozdvižného vozíku a ostatní manipulační skladové techniky, včetně skeneru
● práce ve třísměnném provozu - 8-čky = ranní, odpolední, noční => VÍKENDY VOLNÉ

Zaměstnanecké výhody, benefity

● práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
● základ mzdy 22 250,- + příplatky za směnnost + docházkový bonus = průměrná mzda činí 28 000,-
● nástupní bonus 10 000,- kč
● 13. plat
● možnost zvýhodněného ubytování (50,- kč za den, strhává se ze mzdy, neplatíte nic dopředu)
● příspěvek na stravování - připějeme Vám 55% na jídlo
● volné víkendy
● mobilní tarif zdarma - neomezené volání a sms + 1,5 GB internetu
● možnost si přivydělat formou přesčasů a mít vyšší výplatu
● týdenní finačnní zálohy
● zaškolení

Místo výkonu práce: Líberec

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba klimatizačních jednotek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● manuální zručnost
● zkušenost s řízením VZV - bez nutnosti průkazu
● dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4458668  Datum zveřejnění: 2.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc