Reagujte bez životopisu

Svářeč l mzda až 40000,- l ubytování zdarma l zálohy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti se svářením CO2 nebo formou TIG? Pak čtěte dále. Do našeho týmu hledáme šikovné svářeče se zkušeností, stačí mít základní kurz. Dále pro Vás máme různé benefity, jako je ubytování zdarma nebo příspěvek na dojíždění.

Pracovní náplň
● svářečské a montážní práce
● svařování CO2 nebo TIG
● evidence výroby
● provádění kontroly výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

● dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
● mzda 36 000 Kč - 40 000 Kč dle zkušeností
● příspěvek na stravování - 82 Kč ČISTÉHO za každou odpracovanou směnu navíc do výplaty
● příspěvek na dojízdění 2500 Kč
● týdenní finanční zálohy 1000 Kč
● ubytování zdarma
● 25 dní dovolené
● možnost obnovy propadlých oprávnění
● volné víkendy

Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou (Liberec)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou výfuků a tlumičů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● zkušenost se svařováním CO2 nebo TIG
● svařovací knížka nebo certifikát výhodou, ne podmínkou
● ochota práce ve třísměnném provozu - R+O+N

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4464990  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc