Lozorno s bonusom 300 eur : máte záujem o prácu ako operátor/ka výroby? Zvoz z okolia a aj ubytovanie zdarma! Tak volajte na +421910763400

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
Od 829 EUR/mesiac- základná mzda 829 € brutto mesačne - po skúšobnej dobe 892€ - nadčas 25% z priemerného zárobku - nočné zmeny (22:00 - 06:00) - 1,43€/ hod - práca cez víkend - sobota 1,79€/ hod - nedeľa 3,58€/ hod - práca cez sviatok (predom plánovaná zmena) -150% - bonusy 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie pred pripravených komponentov - predný a zadný nárazník na nosné vozíky
- vizuálna kontrola laku
- leštenie nárazníkov
- vychystávanie dielov na montáž
- samotná montáž komponentov na nárazník
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu

- práca na TPP
- ubytovanie zdarma
- doprava zabezpečená z rôznych smerov: Senica, Kúty, Zohor, Závod, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín - Stráže, Kuchyňa, Rohožník, Moravský Sv. Ján, Malacky, Záhorská Ves Gajary a iné
- bonusy a príplatky ( výkon, dochádzka )
- stabilná práca
- týždenné zálohy
- práca na 3 zmeny

Doprava zabezpečená z rôznych smerov napr.: Senica, Kúty, Zohor, Závod, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín - Stráže, Kuchyňa, Rohožník, Moravský Sv. Ján, Malacky, Záhorská Ves Gajary a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax z výroby vítaná
Zodpovednosť
Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
Životopis

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4465349  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 829 EUR/mesiac