Realizátor staveb pro strojírenskou společnost

Manuvia, a. s.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsícplat dle seniority, bonusy a odměny k tomu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* organizace, plánování a koordinace staveb ( ČOV apod.)
* zodpovědnost za svěřenou stavbu
* spolupráce s dalšími subjekty ( technický dozor, projektant,...)
* vedení časového a finančního plánu stavby
* kontrola technologických a pracovních postupů výstavby

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá a různorodá práce pro úspěšnou, českou společnost
* skvělý kolektiv a příjemná atmosféra na které si firma zakládá
* možnost ovlivnit procesy ve firmě, realizace a rozvoj potenciálu
* možnost kariérního posunu, osobní rozvoj
* dovolená 5 týdnů
* další benefity jako Multisport karta, stravenky,
* životní pojištění, telefon, notebook

Informace o náboru

Pro českou, výrobní inženýringovou společnost hledáme -> projektového manažera, resp. realizátora výstavby investičních celků. Důležitá je pro nás znalost stavařiny/potrubařiny. Budete mít totiž na starost projekt od A -Z tj. od převzetí zakázky až po výstavbu a její kompletní realizaci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká, úspěšná, strojírenská společnost, která rozšiřuje pole působení a pro svou divizi hledá nového kolegu/kolegyni!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*zkušenost s vedením staveb
*umět číst v projektové dokumentaci
*dobré komunikační dovednosti
* rozhodovací schopnosti
* dobrá organizace práce
* ŘP B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4465774  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc