Svářeč TIG - Ranní směna - až 40 000 Kč (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Svařování dílů a komponentů metodou TIG
* Obsluha strojů a zařízení
* Občasné montážní či zámečnické práce
* Spolupráce a komunikace s dalšími odděleními jako je sklad, mistři apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce pouze na ranní směnu
* Stabilní společnost, zcela nový a moderní výrobní závod
* Týden dovolené navíc
* Penzijní připojištění
* Možnost jazykových kurzů AJ v rámci pracovní doby
* Odměny za senioritu
* Cafeterie - nápoje a káva na pracovišti zdarma
* Firemní akce
* A samozřejmě MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nová a moderní výrobní hala.
Tým zkušených svářečů.
Férový plat dle zkušeností. Ověřeno u zaměstnanců.
Pouze ranní směna.
Stabilní a rostoucí společnost.

... v případě, že nějak takto si představujete svého budoucího zaměstnavatele, zašlete nám Váš životopis a společně probereme detaily!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Svařování (TIG) - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min. výuční list, technické zaměření je výhodou
* Prokazatelnou zkušenost s metodou TIG – ZK 141 (Z -T)
* Orientaci v technické dokumentaci a výkresech
* Manuální zručnost a chuť do práce
* Zaslání životopisu skrz odpověď na tento inzerát

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4470236  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc