Hledáme chemiky! - absolventy i zkušené profesionály (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsícmzda dle vzdělání a zkušenostní dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v chemické výrobě
Práce dle zkušeností a dle studovaného oboru

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
Motivující finanční ohodnocení dle vzdělání a zkušeností
Firemní zvýhodněné stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Finanční podpora při přestěhování či úhrada velké části nájmu bytu
Řízená podpora profesního rozvoje
Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky
Možnost využití rekreačního zařízení v Rokytnici nad Jizerou či Špindlerově Mlýně
Dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem, blízkost nádraží a MHD

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro ryze českou chemickou společnost s dlouhou historií hledáme nové kolegy na různé pozice. Důležitý je zájem a chuť pracovat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4470806  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc