Specialista/ka controllingu | pružná pracovní doba

Manuvia, a. s.

Místo práce
Moravská Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vnitropodnikové účetnictví výrobních závodů CZ a SK
- zpracování ročních a měsíčních rozpočtů profitcenter a nákladových středisek výrobních závodů
- zpracování hodinových sazeb a standardních nákladů
- zpracování měsíčních výsledků hospodaření včetně identifikace a analýz rozdílů skutečných nákladů a výnosů oproti
rozpočtům a prognózám
- zpracování měsíčních a čtvrtletních prognóz vývoje
- zpracování podkladů pro posouzení investičních záměrů a změnových návrhů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené
- pružná pracovní doba
- jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok,
- firemní kantýna a příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- finanční příspěvek k významným životním událostem,
- podpora volnočasových aktivit,
- docházkový bonus
- příspěvek na teambuildingové konto

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Máte ekonomické vzdělání, baví vás účetnictví, analýzy, tabulky, přemýšlení nad výstupy a jejich vyhodnocení? Domluvíte se plynně anglicky nebo německy? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes! Čeká na vás příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání ekonomického směru
- aktivní znalost NJ nebo AJ podmínkou
- praxe v oblasti controllingu vítána
- pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce IF a SUMIF), znalost SAP výhodou
- analytické a logické myšlení
- schopnost komunikace a prezentace
- odpovědnost a samostatnost
- flexibilita
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4472321  Datum zveřejnění: 28.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc