Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Elektromechanik montáž až 60 000Kč (m/ž) Pro seniory i juniory!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Plzeň-město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

⋆ Budete se podílet na měření a zkoušení kolejových vozidel
⋆ Budete pracovat se zapojovacími schématy
⋆ Budete se podílet na elektromontáži ( zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod)

Zaměstnanecké výhody, benefity

⋆ Lístky na hokej, sportovní a společenské akce
⋆ Náborový příspěvek 20 000 Kč
⋆ Možnost obědů za velmi zvýhodněnou cenu
⋆ Cafeterie 4 800 Kč
⋆ 5 týdnů dovolené
⋆ 2 sickdays
⋆ 1300 Kč měsíčně na penzijní připojištění
⋆ Rozvojové vzdělávání (pravidelné školení - vyhláška 50)
⋆ Možnost růstu finančního ohodnocení dle zkušeností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsme dodavatelem kolejových vozidel, elektrických lokomotiv, nízkopodlažních tramvají, metra a příměstských vlakových jednotek. Dále nabízíme podvozky železničních vozů, pohony a trolejbusy. Vyrábíme a expedujeme kolejová vozidla do měst v ČR, Evropě i USA.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

⋆ Odborná způsobilost NV 194/2022, dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.
⋆ Orientace ve výkresové dokumentaci
⋆ Praxi v oboru elektromontáže velkou výhodou, ale rádi zaučíme i šikovné absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4496913  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc