Skladník s VZV (m/ž)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Stříbro, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

▪️ Přeprava materiálů a produktů pomocí vysokozdvižného vozíku.
▪️ Nakládání produktů na kamion.

Zaměstnanecké výhody, benefity

▪️ Pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo se společností
▪️ Atraktivní základní mzda včetně bonusů ve výši 35 000 Kč
▪️ Příplatky za práci v nepřetržitém pracovním systému včetně:
▪️ Příplatek za práci v noci ve výši 25% (ze zákona pouze 10%)
▪️ Příplatek za práci o víkendech ve výši 30% (ze zákona pouze 10%)
▪️ Příspěvek za práci ve svátek 200% (ze zákona pouze 100%)
▪️ Měsíční bonus 10% ze zákl.mzdy
▪️ Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy
▪️ Příspěvek na dopravu - 3,5 Kč / km pro zaměstnance
▪️ Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
▪️ Jednorázový bonus při odpracování 1 roku – 8 000 Kč
▪️ Sezónní benefity
▪️ Jednorázový bonus 8000Kč za odpracování 1 roku u společnosti
▪️ Stravenky v hodnotě 150 Kč
▪️ 5 týdnů dovolené
▪️ Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Mezinárodní sympatická společnost, příjemný kolektiv a z velké části automatizovaná výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Praxe na pozici/v oblasti

logistika a řízení VZV

Osobnostní předpoklady a dovednosti

▪️ Otevřenost k rozvoji a ochota k neustálému zlepšování a učení se novým věcem
▪️ Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (krátký, dlouhý týden)
▪️ Zkušenost na obdobné pozici min 1 rok
▪️ Průkaz VZV / retruck nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4526962  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc