Stabilní práce ve výrobě - vhodné i pro páry |týdenní zálohy|

Manuvia, a. s.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
28 500 - 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Výroba kabelových svazků a konektorů
- Kontrola a balení hotových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP ve společnosti se zajímavým výrobním programem
- Zázemí moderního závodu s rodinnou atmosférou
- Vhodné pro ženy i muže
- Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
- Příplatky za směnnost
- Bonusy ze strany podniku
- Průměrná měsíční mzda 28 500,- měsíčně
- V případě zájmu Vám zajistíme ubytování cca 2.500kč se strhává následně ze mzdy
- Příspěvek na stravování (cena oběda cca 30,-)
- 5 týdnů dovolené
- Týdenní finační zálohy
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Místo pracoviště Brno - Kuřim

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máme pro Vás skvělou nabídku práce!Pro moderní závod u Brna vyrábějící konektory, kabeláže, palivových pumpy a vstřikování do automobilů hledáme nové kolegy/ně...Můžeme Vám poskytnout v případě zájmu ubytování .Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost
- Nutné poslat STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS
- Ochota práce na 12ti hodinové směny - (střídají se 2 dny ranní, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4531925  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 500 Kč/měsíc