Hľadáme šikovných skúsených klampiarov na prácu v Nemecku! Nástup ihneď

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
15,9 EUR/hod.Základná mzda 15,90 €/hod , po sk. dobe 18,29 €/hod + bonusy a príplatky Mzda až 3500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava nástrojov a ručne vedených strojov
- Porovnanie dielenskej objednávky s výkresom / zoznamom dielov (HTZ)
- Zobraziť operáciu v poradí a porovnať ju s výkresom (variant, obrys, ohyby, polomery)
- Komplexné tvarové obrábanie alebo ručná výroba, napr. tvarovanie, rovnanie, dokončovanie, hrubé orezávanie, obrábanie s femi, nastavenie podľa femi / mriežkového meradla
- Obrábanie súčiastok, napr. ručné vŕtanie, vystružovanie, zahlbovanie, zrážanie, sústruženie podľa výkresu, pílenie, brúsenie
- Vizuálna kontrola obrysu podľa špecifikácie, napr. vzorka súčiastky, femi, mriežkové meradlo

Ubytovanie ZDARMA
Preplatenie cesty
Práca na nemeckú PZ

Informácie o výberovom konaní

Neváhajte a pošlite nám Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

- popredný výrobca v strojárskom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

klampiar

Skúsenosť na obdobnej pozícii - klampiar

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4533038  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,9 EUR/hod.