Hľadáme vodičov VZV s praxou do Nemecka! Mzda až 3027 €! Nástup čím skôr!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
14,5 EUR/hod.Mzda po skúšobnej doby dobe až 3027 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladové práce
- vykládka, nakládka materiálu a komponentov v strojárskej spoločnosti
- práca na 3 zmeny
- zodpovednosť za kvalitu a presnosť vykonanej práce

- ubytovanie zdarma
- preplatenie cestovných nákladov
- práca na nemeckú PZ
- starostlivosť od koordinátora

- ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis alebo volajte na tel. číslo : +421910763400 !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredný výrobca pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- prax na VZV
- platný preukaz
- ovládanie MS Office
- nemecký jazyk - A2

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4533462  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,5 EUR/hod.