Vodič VZV v Nemecku. Ubytovanie zdarma. Mzda až 3027,50€.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
14,5 EUR/hod.14,50€ hod btt + príplatky do 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na vysokozdvižnom vozíku
- vykládka tovaru
- nakládka tovaru
- práca so skenerom

- základná mzda 14,50€ / hod btt.
- počas skušobnej doby mzda 2508,50 € / mesačne btt
- príplatky do 300€ / mesačne btt.
- po skušobnej dobe mzda až 3027,50€ / mesačne btt
- ubytovanie zdarma
- preplatené cestovné náklady po odpracovaných 165 hodín
- možnosť záloh po 7 odpracovaných dňoch 100€
- nemecká pracovnú zmluva
- starostlivosť koordinátora
- doprava z ubytovne do práce a späť zdarma
- miesto výkonu práce je Weissensee

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911828207, alebo pošli životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je globálnym partnerom automobilového priemyslu a inovatívnym špecialistom na ľahké pružinové komponenty pre ťažké zaťaženie a súvisiace produkty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič VZV

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- flexibilita
- nemčina na úrovni B2
- prax na VZV aj platné papiere

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4534437  Datum zveřejnění: 26.10.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,5 EUR/hod.