Máš skúsenosti na CNC strojoch ? Tak hľadáme práve teba do Nemecka! Ubytovanie zdarma!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
15,5 EUR/hod.bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov
- výroba pružín - vykonávanie procesov opracovania drôtu na ich výrobu
- samostatne odstraňovať drobné poruchy
- zodpovednosť za kvalitu a množstvo
- podpora pri opravách a údržbe, v prípade potreby aj samostatne podľa
plánu údržby
- kontrola procesov počas prebiehajúcej prevádzky zariadenia
- dokumentácia údajov o meraní a procesoch (dokumentácia počas výroby aj v systéme evidencie výroby)
- dodržiavanie bezpečnostných, environmentálnych a energetických
predpisov
- zodpovednosť za poriadok a čistotu

- práca na TPP
- ubytovanie zdarma
- doprava do a z práce tiež zdarma
- nemecká PZ
- možnosť týždenných záloh

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte a kontaktujte ma hneď na tel. čísle : 0910 763 400 ! Už iba pár voľných miest !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je partnerom automobilového priemyslu a inovatívnym špecialistom na ľahké pružinové komponenty pre ťažké zaťaženie a súvisiace produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborné vzdelanie (zámočník, nástrojár, strojník, údržbár...).
- technické vzdelanie
- prax vo výrobe - CNC, obrábacie stroje
- tímový hráč, schopnosť pracovať v tíme a podporovať ho,
- flexibilita, zodpovedný prístup k úlohám
- znalosť práce s MS office na profesionálnej úrovni (Word, Excel, Power point)
- nemecký jazyk na úrovni každodennej komunikácie - postačuje A2

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4536709  Datum zveřejnění: 11.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,5 EUR/hod.