Volná místa ve výrobě až 35 000 Kč + náborový bonus 20 000 Kč!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 500 Kč/měsíc13. mzda; odměny za výkon; ubytování ,NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kompletace světel, která zahrnuje jemnou montáž
- Jednoduchá obsluha strojů a výrobních linek
- Kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
- Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
- Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
- MZDA AŽ 35 000 Kč
- NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč
- NENÍ TO PÁSOVÁ VÝROBA!
- Možnost ubytování
- Osmihodinové směny (třísměnný provoz)
- 13. a 14. plat
- Přátelská atmosféra
- Bonusy a příplatky
- Prémie až 40 % z HM
- Možnost týdenních záloh
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Místo výkonu práce: Hněvotín nebo Horka nad Moravou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stále nemáte to správné finanční ohodnocení? Tak pojděte k nám. Hledáme nové kolegy na rozšíření týmu na pozici operátor výroby u stabilní mezinárodní společnosti, která se zaměřuje na výrobu a vývoj světlometů pro největší světové automobilky.(m+ž)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat na směny
- Ochotu plnit zadané úkoly

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4582294  Datum zveřejnění: 19.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 500 Kč/měsíc