Máte vyhlášku min. §22? Staňte sa prevádzkovým elektrikárom a získajte nástupný bonus 600€ (2zmenná prevádzka, žiadne nočné)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bytča, Slovensko
Termín nástupu
Ihneď
5,36 EUR/hod.5,36€/hod je základná zložka mzdy + dochádzkový bonus 55€ + osobné ohodnotenie od 0,20€/hod + nočný príplatok 2,16€/hod + príplatok za sobotu 2,16 €/hod + príplatok za nedeľu 4,31€/hod + príplatok za riziko 0,87€/hod + rôzne iné príplatky + nástupný bonus 600€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• oprava elektrických zariadení výrobných strojov podľa požiadaviek
• opravy NN rozvodov
• opravy osvetlenia vo všetkých priestoroch spoločnosti
• montáž a pripájanie nových strojov na elektrické rozvody
• preventívna, prediktívna údržba strojov
• spolupráca s externými firmami, internými zákazníkmi a mechanickou údržbou
• zvyšovanie produktivity práce
• znižovanie prevádzkových nákladov na údržbu
• šetrenie energiami

• prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
• práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
• príspevok na stravovanie,
• príspevok pri sobáši
• príspevok pri narodení dieťaťa
• príspevok do III. piliera DDS
• príspevok na regeneráciu
• odmena pri životných a pracovných jubileách
• možnosť využívania zliav pri nákupe produktov od našich zazmluvnených partnerov
• mzdové zvýhodnenia a platené voľná nad rámec Zákonníka práce
• možnosť sebarealizácie, profesijného rastu
• účasť na vzdelávacích aktivitách

• v prípade záujmu poprosím zasielať životopisy na adresu- [email protected]
• kontaktovaž budeme vybraných uchádzačov
• následne je potrebné absolvovať osobný pohovor

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významný svetový dodávateľ štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

prevádzkový elektrikár, elektromechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota pracovať na 2 zmeny
• prax v strojárstve a v oblasti údržby vítaná
• znalosť čítania líniových schém
• základná znalosť mechatroniky a eletrotechniky
• základná znalosť pneumatických a hydraulických schém
• vyhláška min. §22  - nutnosť
• samostatnosť v práci, ochota učiť sa,
• vysoká precíznosť,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4681757  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5,36 EUR/hod.