Procesný inžinier

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) Príprava technológie v predsériovej fáze zahŕňajúca:
- zavádzanie nových projektov po fázu sériovej výroby
- výber nových strojov a nástrojov, ich pripomienkovanie, inštalácia, odladenie a overenie spôsobilosti
- tvorba layoutov a ich optimalizácia
- riešenie technických problémov vo výrobe
- zavádzanie štatistických metód riadenia procesov (SPC)
- časové snímky pre montážne procesy a rozdelenie pracovných úkonov
- vypracovanie procesnej dokumentácie: procesné flow charty, PFMEA, kontrolné plány, pracovné inštrukcie, kontrolné záznamy a pod.
b) Podpora sériovej výroby zahrnujúca:
- zlepšovanie a optimalizácia existujúcich procesov; Lean, Kaizen, Poka Yoke
c) Určovanie výrobných cyklov a investícií pri naceňovaní nových projektov
d) Spolupráca s oddeleniami výroby, kvality údržby a dizajnu

- Možnosť homeofficu
- pružný pracovný čas
- kvartálne odmeny
- 13. plat
- preplácanie nadčasov
- príspevok na letnú dovolenku
- príspevky na DDS
- relokačný príspevok
- caffeteria
- príspevok na kurz Aj, príspevky pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, úmrtí najbližšieho rodinného príslušníka
- preplácanie voľnočasových aktivít zamestnanca
- školenia v súvislosti s prácou hradene firmou
- teambuildingy
- vzdelávanie zamestnancov

V prípade, že Vás zaujala pracovná ponuka, pošlite mi Váš životopis na mailovú adresu: [email protected] .

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte priamo na tel.č.: +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 20.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel. Radí sa medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• znalosť čítania výkresovej dokumentácie
• odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať a riadiť prácu
• pro-zákaznícka orientácia
• znalosť QMS štandardov (ISO, TS, VDA,) - u absolventov teoretická
• znalosť nástroj kvality (APQP, FMEA, SPC,) - u absolventov teoretická
• ochotu učiť sa
• interný auditor IATF 16949:2016 (pred tým ISO TS 16949) – pri záujemcoch s praxou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4725197  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac