Svářeč l Mzda až 45 000 Kč | Ubytování zdarma l bonus 5000 Kč (ID 5573*4.025)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte zkušenosti se svářením CO2 nebo formou TIG, pak máme pro Vás skvělou pracovní příležitost v Hodkovicích nad Mohelkou, okres Liberec. Do našeho týmu hledáme svářeče se zkušenostmi, a dokonce i ti, kteří mají pouze základní kurz a propadlý průkaz, se nemusejí obávat. Rádi Vám ho obnovíme.

Pracovní náplň
● Svářečské a montážní práce
● Svařování CO2 nebo TIG
● Evidence výroby
● Provádění kontroly výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Mzda 38 000 Kč - 42 000 Kč.
● Příspěvek na stravování 110 Kč ČISTÉHO za každou odpracovanou směnu navíc do výplaty.
● Příspěvek na dojíždění 2 500 Kč.
● Náborový bonus 5 000 Kč.
● Týdenní finanční zálohy 2 000 Kč pro Vaši finanční stabilitu.
● Ubytování zdarma.
● 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek.
● Možnost obnovy propadlých oprávnění.
● Volné víkendy.
● Nabízíme možnost pracovního poměru na hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou

Informace o náboru

Neváhejte a kontaktujte nás, pokud jste připraveni přinést své svářečské dovednosti do našeho týmu. Těšíme se na Vaši zprávu!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zabývá se výrobou výfuků a tlumičů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● Zkušenost se svařováním CO2 nebo TIG
● Svařovací knížka nebo certifikát výhodou, stačí základní kurz
● Ochota práce ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4744858  Datum zveřejnění: 19.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc