Montážní práce v čisté výrobě / mzda až 34 000 Kč + svoz zdarma z Plzně, Berouna, Hořovic, Rokycan (1071*5.003)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● výroba a montáž chladících zařízení (pulty, lednice, regály, chladící boxy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Práci v čistém prostředí s možností přestupu do kmenového stavu
● Měsíční mzdu 24 400 Kč + příplatky za směnnost a bonusy
● Průměrná měsíční mzda 34 000 Kč
● 25 dní dovolené
● Svozová doprava z Plzně ZDARMA
● Týdenní vyplácení záloh, měsíčně až 4 000 Kč
● Příspěvek na stravování
● Nástup ihned

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Mýto u Rokycan

Informace o náboru

Zaujala vás naše nabídka? Hledáte si stabilní zaměstnání, kde Vás ocení? Reagujte odpovědí na inzerát, nebo rovnou zavolejte na uvedené telefonní číslo. Těšíme se na Vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou klimatizačních a chladících komponentů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Praxe na pozici/v oblasti

Praxe v automobilovém průmyslu

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● ochota pracovat na třísměnný provoz (osmihodinové směny, ranní, odpolední, noční) VOLNÉ VÍKENDY
● fyzická zdatnost
● praxe v montážích výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4748609  Datum zveřejnění: 25.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc