Nová ponuka - op. výroby/lisiar. Mzda až 1200 €

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,07 EUR/hod.Mzda 1000 - 1200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovných uchádzačov na pozíciu op. výroby/lisiar.

Náplň práce:
- lisovanie gumových tesnení do áut,
- obsluha, čistenie a pravidelná údržba lisu.
- 3 zmenná prevádzka

Netto mzda až 1200 €
- hodinová mzda 4,07 €/hod, bonus 35 - 250 €, benefit 260 €,
- príplatky za nočné (2,10 €/hod), sviatky, víkendy, nadčasy,
Možnosť stravovania v firemnej jedálni (hodnota obedu 1,49€),
Stravné lístky 5,85 € za nočnú zmenu, nadčasy.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.2.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť
Šikovnosť
Ochota práce na zmeny
Prax vo výrobe

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421911337826
E-mail: poslať životopis
ID: 4749695  Datum zveřejnění: 26.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 4,07 EUR/hod.