Poďte pracovať ako operátor/ka výroby hliníkových a plastových okien! Kontaktujte nás na 0910 763 400 ! (5334*5.003)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.• mesačne od 924€ brutto, základná mzda 5,50€ brutto/hodina, s príplatkami od 7,5€ brutto/hodina • stravné lístky vo výške 5,85 € (nad rámec zákona)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluhovanie a nastavovanie prístrojov a zariadení
• vykonávanie výrobných činností v spoločnosti
• montáž dielov, obsluha zváracích a obrábacích strojov
• kontrola kvality vstupných materiálov
• hlásenie porúch
• udržiavanie poriadku a čistoty
• 2 zmenná prevádzka
1-zmenná od 6:00 - 14:30
2-zmenná od 14:00 - 22:00

• mesačne od 815€ brutto
• základná mzda 4,69€ brutto/hodina
• príplatok za pracovisko od 0€ do 1,20€
• stravné lístky vo výške 5,48 € (nad rámec zákona)
• príspevok do 3. piliera DDS
• narodeninový darček
• Cafeteria (súťaže pre zamestnancov)
• práca v stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás hneď na tel. čísle : 0910 763 400 alebo pošlite svoj životopis na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť vyrába plastové a hliníkové okná, vchodových, balkónových a terasových dvier.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

• základy čítania technickej dokumentácie
• manuálna zručnosť
• ukončené vzdelanie min. stredoškolské s výučným listom

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bernadeta Vaszilyová
Tel.: +421910763400
E-mail: poslať životopis
ID: 4759179  Datum zveřejnění: 10.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.