Hľadáme elektromontážnika do trvalého stavu spoločnosti. Chceš byť konečne spokojný so mzdou? Reaguj ešte dnes a získaj nadpriemernú mzdu v kraji!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
1 700 - 2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy. Konečná výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž elektrických komponentov a systémov do prototypových strojov a zariadení v oblasti strojárskej výroby.
- Inštalácia elektrických vedení, pripájanie a testovanie senzorov, spínačov a iných elektrických komponentov.
- Diagnostika a oprava elektrických porúch.
- Práca s mechanickými komponentmi, v závislosti od skúseností a potrieb projektu..
- Ochota a schopnosť zvládať aj mechanickú montáž.

- dodatočná variabilná zložka platu
- osobný technický rozvoj
- dobrý kolektív
- firemné akcie
- možnosť vzdelávania a školení
- nové technológie

V prípade, že ťa zaujala naša pracovná ponuka pošli svoj životopis na mailovú adresu: [email protected] .

Ak sa nechceš zdržiavať a chceš prácu získať v priebehu pár minút kontaktuj ma priamo na tel.č. : +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá vyrábaním a dodávaním jednoúčelových strojov a liniek, operačných jednotiek, dopravných systémov a miniatúrnych a presných dielcov pre elektrotechnický, automobilový a iný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti v prototypovej strojárskej výrobe
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- chuť pracovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4775257  Datum zveřejnění: 3.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac