Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor(ka) výrobní linky. 3 směnný provoz! Mzda až 33000 Kč!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Svitavy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha linky v automotiv (montáž a kompletace náhradních dílů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační odměny, bonusy za plnění cílů, bonusy a případné další
odměny
- Hrubá měsíční mzda 31 000 - 33 000 ZCK
- Bonus za plnění cílů 10%
- Příspěvek na dovolenou 30% po zkušební době
- Příspěvek na vánoce 30% po zkušební době
- Příplatek za noční 40 CZK
- Příplatek za odpolední 20 CZK
- Příplatek za přesčas 25% ze mzdy
- Práce v víkendu 10% z hrubé mzdy
- Příplatek za svátek 100% z průměrné mzdy
- Bonus 1x ročně 8 000 -11 000 CZK
- Stravenky v hodnotě 100 CZK (55 CZK hradí zaměstnavatel)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chcete pracovat na 3 směnný provoz a mít až 33 000 Kč! Tak hledáme právě Vás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Operátor výroby

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti s prací ve výrobě
- SOU výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4777845  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc