Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor výroby v Nitre

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
957 - 1 137 EUR/mesiac-nástupná mzda 957€ + dochádzková prémia vo výške 125€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ - po odpracovaní 6 mesiacov navýšenie mzdy na 1051€ + dochádzková prémia vo výške 125€ + výkonnostný bonus do výšky 55€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Operátora výroby v Nitre!

- obsluhuješ a zabezpečuješ správne fungovanie výrobných strojov,

- kompletizuješ LCD televízory a pracuješ v stoji - balíš, lepíš, skrutkuješ,

- sleduješ kvalitu výrobkov a dbáš na dodržiavanie bezpečnostných noriem,

- udržuješ čistotu a poriadok na pracovisku,

- pracovná doba je 8 hodín denne na 1 zmenu,

- navýšenie mzdy po 6 odpracovaných mesiacoch

- možnosť ubytovania (2€/noc),

- možnosť čerpania záloh po prvom odpracovanom týždni vo výške 50€,

- práca na trvalý pracovný pomer,

- práca na 1 zmenu,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektrotechnický priemysel.
Spoločnosť je na slovenskom trhu od júla 2010. V súčasnosti sa zameriava najmä na produkciu LCD a OLED televízorov a dosiek plošných spojov SMT technológiou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- samostatnosť,

- zodpovednosť,

- manuálna zručnosť,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hutkaiová
Tel.: +421907759064
E-mail: poslať životopis
ID: 4791368  Datum zveřejnění: 24.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 957 EUR/mesiac