Operátor/ka výroby - strojník balenia/formovania/ Bratislava-Nové Mesto/1350 €/ Ubytovanie zdarma (9299*6.003)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 350 EUR/mesiac1 200 - 1 305 EUR/mesiac +15% osobné odmeny na mesačnej báze + zmenové príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vizuálna kontrola linky a bezpečnosť na pracovisku
- Podieľanie sa na výrobnej činnosti
- Obsluha strojov na baliacej linke – nastavovanie parametrov a ich
zaznamenávanie
- Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola správnosti dátumov
- Kontrola výrobku – odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hmotnosti výrobku
- Zodpovednosť za kvalitu výrobkov
- Zodpovednosť za správnosť výrobných údajov
- Práca na 3 zmeny

-Možnosť ubytovania v Bratislave
- Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
- Osobné odmeny do výšky 15 % na mesačnej báze!
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Platené voľno (narodenie dieťaťa, svadba)
- Príspevok pri práceneschopnosti
- Elektronická stravovacia karta
- Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
- Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
- Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
- Podniková posilňovňa
- Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
- Životné poistenie
- Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Firemné večierky a tímové podujatia
- Medzinárodné prostredie a kariérny rast
- Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na [email protected]
alebo zavolajte na: +421910763400 .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

- práca s počítačom - základy
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť pracovať manuálne
- zodpovedný prístup a logické myslenie
- efektívna komunikácia v rámci tímu
- schopnosť učiť sa a učiť ostatných
- schopnosť pracovať samostatne

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bernadeta Vaszilyová
Tel.: +421910763400
E-mail: poslať životopis
ID: 4796727  Datum zveřejnění: 31.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac