Pracuj ako elektrikár chladiacich a výčapných zariadení- nástupna mzda od cca 1400,- EUR - Košický kraj a pridaj sa k úspešnému tímu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiac+ 10% vario odmena = 119€. Plus korporátny bonus 5% z ročnej mzdy. Zákonné príplatky a iné, budú upresnené na osobnom pohovore. Nástupná mesačná mzda od 1550,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik chladiacich a výčapných zariadení:

- Zabezpečuje servis chladničiek a nápojových automatov na trhu v regióne Východného Slovenska

- Zabezpečuje servis, inštalácie, deinštalácie a sanitácie zariadení Post-Mix

- Zabezpečuje kontrolu, opravy a prípravu zariadení na pobočke v Košiciach

- Vykonáva administratívne úkony spojené so servisnou činnosťou

- Aktívne spolupracuje so zákazníckym servisom, príjme a spracováva ich požiadavky

- Je zodpovedný za náhradné diely a náradie v pridelenom servisnom automobile

- Zabezpečuje servisnú pohotovosť vrátane víkendových služieb 2x do mesiaca

- Obsluhuje stroje a zariadenia

- Komunikuje s kolegami a zákazníkmi

Pracovná doba:

- 8-hodinový pracovný deň s možnosťou nadčasov

- Pracovný čas sa prispôsobuje potrebám zákazníkov

- Flexibilná pracovná doba

- Pracovná doba je rozdelená medzi servisné práce u zákazníkov a prácu na pobočke v Košiciach.

- Ročný bonus 5% ako odmenu za hospodársky úspech spoločnosti

- Neobmedzený pracovný pomer na dobu neurčitú

- Tablet a mobilný telefón na pracovné aj súkromné účely

- Firemné auto s 5000 km ročne aj na súkromné účely

- Benefit Plus - Cafeteria s ročným kreditom 280€ na vlastný výber benefitov

- Životné a úrazové poistenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- 25 dní dovolenky pre všetkých

- Zabezpečený pitný režim s Mattoni, Pepsi, Tomou a kávou

- Firemné produkty za zvýhodnené ceny a "Pepsi stánok"

- Multisport karta za zvýhodnenú cenu

- Refferal program - získaš finančnú odmenu za odporúčanie známeho na pracovnú pozíciu

- Odmeny pri pracovnom výročí a narodení dieťaťa, deň voľna navyše pri svadbe a pohrebe

- Spoločenské a športové akcie pre zamestnancov

- A ešte viac príležitostí na osobný aj kariérny rast v profesionálnom a dynamickom prostredí.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Najväčším výrobcom nealkoholických nápojov v strednej Európe a expandujeme aj do južnej Európy.

Vedľa tradičných minerálnych vôd vyrábame a distribuujeme aj svetoznáme značky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš skúsenosti so servisom chladiacich zariadení?

- Máš úplné stredoškolské vzdelanie v odbore elektro?

- Máš platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti?

- Máš dobré komunikačné a koordinačné schopnosti?

- Si spoľahlivý, samostatný a ochotný cestovať?

- Si aktívny vodič s oprávnením pre sk. "B"?

- Ak áno, pridaj sa k nám ako technik chladiacich a výčapných zariadení pre Košický kraj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4797717  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac