Reagujte bez životopisu

Montáž kabelových svazků

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Hned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Montování kabelových svazků dle pokynů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Nástup přímo do kmene společnosti
  • Docházkový bonus
  • Příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti
  • Odměny za výkon
  • Měsíční teamový bonus podle dosažených cílů
  • Příplatky za noční směny ve výši 15% z průměrného hodinového výdělku
  • Nadstandardní příplatky za přesčasové hodiny o víkendech
  • Třináctá mzda na základě hospodářského výsledku firmy
  • Dotovaná firemní autobusová doprava z Rožnova a Frenštátu
  • Příjemné pracovní klima
  • Světlé a čisté pracovní prostředí
  • Stravenky
  • Poukázky při životních jubilejních
  • A mnoho dalších benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zabýváme se výrobou automobilových kabeláží, konektorů, elektroniky a tažných zařízení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4798386  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc