Skladník s VZV a IT zručnosťami - práca s počítačom aj v sklade

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malý Šariš, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 090 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 1090 EUR/ mes. + 8% variabilná zložka základnej mesačnej mzdy po skúšobnej dobe + príspevok na cestovné vo výške 50 EUR/mes. + zákonné príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykladanie materiálu a príjem pomocou skeneru

- zaskladnenie tovaru na pozíciu v sklade

- presun materiálu medzi skladom a predcleanroom

- prebaľovanie komponentov v predcleanroom

- presun komponentov z predcleanroom do cleanroom

- naskladanie a prebaľovanie komponentov na dopravníkové pásy v predcleanroom

- dodávanie prázdnych zákazníckych obalov do predcleanroom a odoberanie plných obalov - podľa truckimage

- nakladanie zákazníckych paliet do kamiónov/kontajnerov + proces expedície v scenery

- príprava dodávateľských obalov na vrátenie dodávateľom

- náhodná inventúra zásob v sklade

-základná mesačná mzda 1090 EUR/mes. + stravné lístky vo forme finančného príspevku

- 8% variabilná zložka zo základnej mesačnej mzdy, po skúšobnej dobe

- príspevok na dopravu počas celého trvania pracovného pomeru

- príjemné pracovné prostredie

- seriózna a dlhodobá práca na trvalý pracovný pomer

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je veľmi významný výrobca v oblasti automobilovej výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- minimálne 1ročná skúsenosť v sklade v automotive spoločnosti

- technické myslenie

- manuálna zručnosť a znalosť práce s PC

- práca so skenerom

- platný preukaz na VZV

- práca v 3 zmennej prevádzke

- ukončené stredoškolské vzdelanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Emília Puškašová
Tel.: +421910872941
E-mail: poslať životopis
ID: 4808333  Datum zveřejnění: 26.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac