Operátor výroby na Moravě | Kopřivnice | Ubytování zdarma, mzda až 31 000 Kč, nástup ihned (ID: 8986*1.004)

Manuvia, a. s.

Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsícNástupní mzda 22 300 Kč + bonus za 12hodinové směny 4 000 Kč + variabilní bonus 1 000 Kč + Bonus za výkon až 3 000 Kč + příplatky za směny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Obsluha strojů, vizuální kontrola
  • Výroba autosedaček, kompletace jejich rámů a montáž polohovacích zařízení
  • Práce na 12cti hodinové směny (krátký/dlouhý)
  • Výkon práce: Kopřivnice

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práce na HPP ⭐
  • Mzda 31.000 - 33.000 Kč
  • Letní odměna 13.949 Kč
  • Zimní odměna 7.393 Kč
  • Možnost přesčasů po dohodě s mistrem
  • Týdenní zálohy
  • 25 dní dovolené ️
  • Dotované stravování ️
  • Svozová doprava: Ostrava, Frýdek-Místek, Rožnov, Frenštát, Nový Jičín, Příbor
  • Ubytování
  • Péče koordinátora‍

Informace o náboru

Máte zájem? Reagujte odpovědí na inzerát, nebo volejte na uvedené telefonní číslo. Těšíme se na Vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma se zabývá výrobou sedadel pro automobily různých značek

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Manuální zručnost

• Praxe ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Denisa Klabačková
Tel.: +420775867214
E-mail: poslat životopis
ID: 4808676  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc