Práca v Nemecku pri obsluhe strojov. Nemčina minimálne na úrovni B2/C1. Mzda 15,50€ hod. Ubytovanie zdarma.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
15,5 EUR/hod.15,50 € / hod btt + príplatky 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha rôznych strojov a systémov v sériovej výrobe,
- nastavovanie a výmena nástrojov na strojoch
- oprava rozmerových odchýlok
- spúšťanie a monitorovanie prevádzky stroja
- dokumentovanie skúšok a výsledkov meraní počas sériovej výroby
- rozpoznávanie a triedenie chybných dielov
- odstraňovanie porúch alebo zabezpečovanie ich odstránenia
- Vykonávanie údržby a čistenia 1. stupňa podľa špecifikácií

- základná mzda 15,50€/hod
- mesačné príplatky až do 300€
- možnosť záloh po 7 odpracovaných dňoch 100€ na účet
- doprava do práce z ubytovne zdarma, pokiaľ zamestnanec odpracuje viac ako 160h, pokiaľ nie, zrážka 100€
- ubytovanie zdarma, pokiaľ zamestnanec odpracuje viac ako 160h, pokiaľ nie, zrážka 250€
- možnosť práce a ubytovania aj pre páry
- starostlivosť koordinátora
- práca v 3 zmennej prevádzke

Ak ovládaš nemčinu minimálne na úrovni B1, a máš ukonečenú strednú školu s technickým vzdelaním tak neváhaj a volaj 0911 828 207, alebo pošli životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným výrobcom v automobilovom priemysle v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Odborné učiliště (technické odbory - montáž, kovo, CNC).
- Technické vzdelanie – obsluha strojov na kompletizáciu automotive dielov vo výroby
- Viacročná skúsenosť na podobnej pozícii - prax v obsluhe strojov produkujúcich výrobky pre automotive, opravy a údržba
- Analytické zručnosti, schopnosť metodického a logického uvažovania, technická zručnosť
- Tímový hráč, schopnosť práce v teame a jeho podpora, flexibilita, zodpovedný prístup k úlohám
- Nutný nemecký jazyk na úrovni dennej komunikácie - min B2"

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4811859  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,5 EUR/hod.