Можливість для людей з України

Hľadá sa operátor výroby do automobilového priemyslu!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Svätý Jur, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 150 EUR/mesiac+ 200€ príplatok + 13. a 14. odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu v automobilovom priemysle, máme pre teba skvelú príležitosť! Tvoje úlohy by zahŕňali:

  • Pomoc pri obsluhe strojov a zariadení, najmä pri obsluhe pecí.
  • Výrobu dielov podľa presných inštrukcií a postupov.
  • Kontrolu kvality výrobkov a inšpekciu vyrobených dielov, aby sme zabezpečili ich správnu funkčnosť.
  • Práca sa vykonáva na 2 zmeny.

  • Každý mesiac dostávaš výkonnostné prémie, čo je skvelá motivácia pre tvoju prácu.
  • Na konci roka ťa čaká aj 13. a 14. odmena ako odmenu za tvoje úsilie a oddanosť.
  • Príplatok 200€  (ak budeš pracovať s pecou)
  • Radi podporujeme športové aktivity, takže ak máš záľubu v športe, pridaj sa k nám!
  • Máme tiež rôzne firemné akcie a dni zdravia, kde sa môžeš stretávať s kolegami mimo pracovného prostredia.
  • A samozrejme, nezabudli sme ani na tvoj profesionálny rast! U nás máš možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja svojich schopností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilových dielov

Naš klient je globálnym lídrom v oblasti dizajnu, vývoja a výroby ľahkých konštrukcií a pohonných systémov, ktoré riešia súčasné a budúce riešenia automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Artur Popovych
Tel.: +421902511705
E-mail: poslať životopis
ID: 4817026  Datum zveřejnění: 26.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac