Hledá se CAE inženýr/ka

Manuvia, a. s.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • provádět precizní výpočty a simulace chování  dílů pro automotive pomocí technologií CAE
  • navrhovat modifikace designu na základě výsledků
  • porovnávat výsledky výpočtů a simulací s reálnými testy a procesy
  • úzce spolupracovat s týmem výzkumu a vývoje
  • spolupracovat s českými i zahraničními kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • mzda dle zkušeností a dosavadní praxe
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • finanční prémie
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost Home Office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • odborné a jazykové vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

VŠ vzdělání technického směru - zaměření na mechaniku těles
Anglický jazyk na komunikativní úrovni. Min. B2
Znalost aspoň jednoho z FE Software (např. ABAQUS, ANSA, FEMFAT...)
Zkušenost z automotive prostředí výhotou
Ochota cestovat

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ vzdělání technického směru - zaměření na mechaniku těles
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni. Min. B2
  • znalost aspoň jednoho z FE Software (např. ABAQUS, ANSA, FEMFAT...)
  • zkušenost z automotive prostředí výhodou
  • ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Bielaková
E-mail: poslat životopis
ID: 4819166  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc