Super letná brigáda v regióne Gemer Operátor výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Gemerská Hôrka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne
5,25 EUR/hod.•príplatky podľa zmennosti (poobedná, nočná, sobota, nedeľa, sviatok); •príplatky rizikové, podľa zaradenia. Priemerná čistá mzda je na daný región zaujímavá, bližšie informácie odznejú na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca operátora zahŕňa obsluhu modernej výrobnej linky a výrobu produktov podľa výrobného plánu v súlade so štandardami kvality, bezpečnosti a efektivity (po podpísaní popisu práce na konkrétnej linke)
• Operátor zabezpečuje všetky práce podľa rozpisu činností podľa prislúchajúceho zaradenia a plní i iné pridelené úlohy a pokyny nadriadeného

+ stravovanie možné i priamo v areáli - v závodnej jedálni,
+ plnohodnotné zaškolenie,
+ práca na moderných linkách v automatizovanej výrobe
+ špičková starostlivosť o zamestnancov zo strany HR/ koordinátoriek:-)

Pozícia - operátor výroby - brigádnik, je priebežne obsadzovaná podľa potreby výroby.
Pracovná pozícia je vhodná pre mužov - študentov - absolventov, ktorý už dovŕšili vek 18 rokov.
Vzdelanie technického smeru alebo predošlá skúsenosť s pozíciou operátora výroby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Firma je stabilnou spoločnosťou v regióne Gemer. Je vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Približne 500 milliónov ľudí v približne 150 krajinách používa výrobky firmy každý deň. Centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, firma je aj zalistovaná na burze Nasdaq.
Je to klient so skvelou starostlivosťou o zamestnancov :-)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax na podobnej pozícii je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať v tíme a na zmeny

Chuť naučiť sa  niečo nové.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4821446  Datum zveřejnění: 3.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5,25 EUR/hod.